بهترین جراح دیسک گردن می تواند به درمان بیرون زدگی دیسک گردن و سایر مشکلات مرتبط با دیسک گردن با کمترین عوارض جانبی کمک کند.

مشکلات زیادی در دیسک گردن می تواند رخ دهد که فرد را نیازمند جراحی کند و از آن جایی که دیسک گردن در نزدیکی ریشه های عصبی نخاعی قرار دارد انجام جراحی در این ناحیه از اهمیت زیادی برخوردار است به همین جهت لازم است تا به جراح دیسک گردن مراجعه شود.

دیسک ها اجزایی در بدن هستند که بین مهره های ستون فقرات قرار داشته و از آسیب دیدگی مهزه ها در برابر فشارهای وارده جلوگیری می کنند ، به همین جهت وجود دیسک ها و سلامت آن ها از اهمیت زیادی برخوردار است.

آسیب های دیسک گردن متفاوتند اما بیرون زدگی دیسک گردن از شایع ترین مشکلات دیسک است که به دلیل خروج ماده ژلاتینی مانند درون دیسک رخ داده و به دلیل وارد کردن فشار بر ریشه های عصبی نخاعی منجر به بروز علائمی همچون درد شدید در گردن و انتشار آن به دیگر اندام ها و همچنین ضعف و بی حسی اندام ها می شود.

سبک زندگی نادرست و خم بودن گردن به مدت طولانی حین استفاده از تلفن همراه یا رایانه از مهم ترین عواملی هستند که ریسک بروز آسبب های دیسک گردن را افزایش می دهند.

برای انجام جراحی های دیسک گردن روش های مختلفی وجود دارد که پس از بررسی های لازم و بسته به نیاز بیمار و با توجه به نظر بهترین جراح دیسک گردن انتخاب می شود.

علائم آسیب های دیسک گردن

  • احساس درد شدید در گردن و انتشار آن به شانه و دست ها 
  • بی حسی و ضعف شدید در ناحیه شانه ها و بازوها
  • خواب رفتن و سوزن سوزن شدن اندام های فوقانی
  • اسپاسم و گرفتگی عضلات گردن
  • اختلال در عملکرد دست ها

بهترین جراح دیسک گردن

بهترین جراح دیسک گردن

همانطور که گفته شد برای درمان مشکلات مرتبط با دیسک گردن باید به جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات مراجعه شود تا وی پس از معاینات و ارزیابی لازم بهترین روش درمان دیسک گردن را بکار بندد.

جراح دیسک گردن ابتدا سعی می کند با اقدامات غیرجراحی همچون تجویز دارو ، فیزیوتراپی ، تزریق و … اقدام به درمان آسیب های دیسک گردن کند و تنها در موارد حاد و عدم بهبود شرایط بیمار با روش های غیرجراحی اقدام به جراحی دیسک گردن کند.

پزشک جراح دیسک گردن برای درمان مشکلات دیسک گردن ابتدا اقدام به معاینه دقیق بیمار و بررسی پرونده پزشکی وی می کند تا عامل بوجود آوردنه درد و ناراحتی برای بیمار را تشخیص و بر اساس آن بهترین روش درمانی را توصیه کند ، به همین منظور جراح دیسک گردن از روش های تشخیصی دقیق بهره می برد.

تصویربرداری با اشعه ایکس یکی از روش های موثر در تشخیص مشکلات دیسک است که بهترین جراح دیسک گردن از آن بهره می برد. تصویربرداری ام آر آی است که با استفاده از آن می توان مهره ها، دیسک ها و بافت های نرم اطراف گردن را به طور کامل مورد بررسی قرار داد از روش های تشخیص مشکلات دیسک گردن است که توسط جراح مورد استفاده قرار می گیرد. میلوگرافی و  الکترومیوگرافی نیز از دیگر روش هایی هستند که توسط بهترین جراح دیسک کمر و دیسک گردن مورد استفاده قرار می گیرند.

بهترین جراح دیسک گردن همچنین کم عارضه ترین روش های جراحی دیسک گردن را انتخاب می کند تا در کنار کمک به بهبود شرایط بیمار بهترین نتایج درمانی حاصل و کمترین عوارض جانبی را در پی داشته باشد.

درمان دیسک گردن با لیزر یکی از کم تهاجیمی ترین و بی خطرترین روش های جراحی دیسک گردن است که در این روش ، جراح دیسک گردن از پرتوهای لیزر برای کاهش فشار وارده بر مهره ها و اعصاب آسیب دیده استفاده می کند. 

دکتر شهاب قاضی میرسعید متخصص در زمینه جراحی های ستون فقرات ( جراحی دیسک کمر و جراحی دیسک گردن ) از بهترین روش های جراحی برای کمک از بین بردن مشکلات بیمار بهره می برد.

پس از انجام جراحی دیسک گردن، فرد باید تحت نظر پزشک دوران نقاهت خود را طی کند. بیمار باید توصیه های جراح خود را برای محافظت از ستون مهره ها در ناحیه گردن در هنگام انجام فعالیت هایش بکار بندد.

 

دکتر شهاب قاضی میرسعید جراح دیسک گردن و دیسک کمر
تلفن های تماس جهت رزرو نوبت : ۰۲۱۲۶۷۱۲۴۳۹ –  ۰۲۱۲۶۷۱۲۴۳۶

 

کلمات مرتبط :

بهترین جراح دیسک گردن – بهترین جراح دیسک کمر – بهترین جراح مغز و اعصاب – بهترین جراح دیسک کمر در ایران – هزینه جراحی دیسک گردن – روش های جراحی دیسک کمر